Alışveriş Sepeti

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam Et

TESLİMAT & İADE

Ürünler için, İptal, İade ve Değişim Politikası

Ürün bedeli online ödeme sistemleri ile ödenebilmektedir

Satın aldığınız ürünlerin elinize ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde ürünlerinizi iade edebilir ve ürün bedeli geri alabilirsiniz. Adrese teslim biçiminde verilen siparişlerin iadesini kargo ile teslim ederek yapabilirsiniz.

İade işlemlerinin tamamlanabilmesi için ürünlerinizin tüm parçaları ile ambalajı eksiksiz olmalı, ürün faturasının da ibrazı gerekmektedir.

Ürün bedeli, tahsilat şekline uygun olarak geri ödenecektir. Taksitle yaptığınız alışverişlerde iade tutarı, kredi kartınıza taksitli olarak yüklenecektir.

Birden fazla ürün içeren faturalarda; ürün sayısı ve/veya ürün bedelleri toplamı, ödeme (örneğin aldığınız ürünlere istinaden size hediye olarak sunulmuş bir ürün varsa veya kullandığınız bir kupon sayesinde ödeme tutarınızda indirim oluştuysa), kargo bedeli (belirli bir tutarın üzerinde alışveriş yaptığınız için kargo bedeli ödemediyseniz) ve/veya fiyat avantajı sağlıyorsa, iade ürün bedelleri üzerinde anlaşmazlık oluşmaması için, faturadaki tüm ürünlerin iade edilmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki istisnai durumlarda, ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış olmaları gerekmektedir:

Vücuda temas ile işlevini yerine getiren ürünler,

Gıda işleme ve hazırlamada kullanılan ürünler,

Tek veya sınırlı sayıda kullanımlık ürünler.

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 5-7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.