Yılbaşı Hediyesi İçin İlham Verecek Fikirler

Her sene hediye seçerken çok zorlanıyorum. Aklımda çok alternatif oluyor, bir türlü karar veremiyorum. Bu sene erken davrandım ve oturup listemi daralttım. Hepsini özenle hazırlandığını bildiğim markalardan seçtim. İnce eleyip sık dokudum ve sevdiklerimin her bakışta mutlu olacakları uzun soluklu hediyeler seçtim.


Hediye Önerileri
Vitelli’nin tabaklarına aşığım. Sunum için masaya 1 tanesini koyuyorsunuz ve sofranın tüm havası değişiyor.Muj Design’ın bu bardaklarına fotoğraflarımdan aşinasınızdır. Artık klasikleştiler her sene birkaç arkadaşıma mutlaka hediye ediyorum.Boyun ağrıları çeken arkadaşlarınıza hediye etmek için bire bir. Mis gibi kokusuyla yorgun düştüğünüzde sizi hemen dinlendiriyor.

Fındık kırana çocukluğumdan beri bayılırım. Vitelli’nin Amerikan servislerini görünce çok heyecanlandım. Sofralarına yeni dokunuşlar eklemek isteyen arkadaşlarınızı çok sevdireceği kesin.Homemade Aromaterpi’nin ofiste bakım seti tam bir kurtarıcı. Ben de çekmecemde mutlaka bulunduruyorum. Siz en iyisi 2 tane alın son dakika aklınız aldığınız hediyede kalmasın.
Kahvelerimizi evde içtiğimiz bu dönemde, WMF’in bu muhteşem kahve makinesiyle, arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz. Dışarıdan aldığımız fitre kahveleri hiç artmıyor hatta ben daha lezzetli olduğunu düşünüyorum. Yanında çok şık bir termosla geliyor ve isterseniz direkt olarak termosa da demleyebiliyorsunuz.
Son olarak sevdiklerinize kendi elleriyle yapacakları ve hayatlarının sonuna akıllarında kalacak bir deneyim hediye edebilirsiniz. Kintsugi setiyle kırılanlar birleşiyor, insan kusurlarına başka bir gözle bakmaya başlıyor. Hem meditatif tarafı hem de estetik yanıyla Japon kırıkları onarma sanatı Kintsugi’nin modern, evde uygulanabilir halini tek bir kutuya sığdırdık. Sevdiklerinizin heyecanla açmalarını bekliyoruz.

©2020 Ev Kokusu Tüm Hakları Saklıdır.

Bizden Haberdar Olun