Hakkımda

_92A4459.jpg

Özlen Çopuroğlu

2006’da annesi Nilüfer’i kaybettikten sonra evde annesinin tüm aile bireylerine yazdığı kapalı zarflarda mektupları ve torunu Lara’ya bıraktığı kurdele ile bağlı defteri bulduktan sonra, söz uçar yazı kalır diyerek eline kalem alanlardan Özlen Çopuroğlu.
2007 yılında Hürriyet Grubu’nda “Anneyiz.Biz” ile başlayan köşe yazılarına
hurriyetaile.com çatısı altında 10 yıl yazdığı yazılarla, özlenen değerleri kendisi gibi özlemle hatırlayanlarla çoğalmakta olduğuna inanıyor.
2009’da Evkokusu markasını tescilleyip, “Anne bak kızıma ne yazdım” Evkokusu kitabını çıkarmış ve Fransa Gourmand yemek kitapları yarışmasında kelimelerle hikayelendirilmiş en iyi yemek kitabı ödülünü kazanmıştır. “evkokusu.com” blogu ise hayatının önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Evkokusu adında iki ayrı yemek kitabından sonra 2019’da ‘Kalbime İyi Geliyor ‘adlı kitabını çıkarıyor ve hala yazıyor .
1975 yılı İstanbul doğumlu. Yazma gücünü kokulardan aldığını düşünüyor. İletişim mezunu ve kendini bildi bileli "reklamcı". 1995 yılında başlayan çalışma hayatında ATV, Sabah, Cen Ajans gibi dönemin büyük şirketlerinde yıllarca marka yönetimi ekibinde ulusal, uluslararası markalara hizmet veren ekiplerde yer alıyor. 1999 yılında kendi ajansının kurucu ortağı oluyor ve  sonraki 20 yıl yine ulusal ve  uluslararası birçok markanın strateji, marka yaratma, tasarim ve etkinlik yönetimlerini sığdırıyor. Kendi tabiri ile;  “Aslında bütün sıfatların bir hiç olduğunu düşünüyorum. Çalışmanın, üretmenin, istihdam sağlamanın, başka insanlara fayda getirmenin en büyük ibadet olduğuna ve
ilahi adaletin gücüne inanıyorum. Bu dünyada geride bırakacağım tek şey mavi ve kahverengi kocaman iri gözleriyle dünyaya güzel bakacaklarına inandığım kızım ve oğlum.  #herseyasktan

 

This is a great space to write a long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

At Wix we’re passionate about making templates that allow you to build fabulous websites and it’s all thanks to the support and feedback from users like you! Keep up to date with New Releases and what’s Coming Soon in Wix ellaneous in Support. Feel free to tell us what you think and give us feedback in the Wix Forum.

©2020 Ev Kokusu Tüm Hakları Saklıdır.

Bizden Haberdar Olun